Otevíráme zahrádku našeho lokálu


Otevíráme zahrádku našeho lokálu

Vážení hosté,

s vlnou rozvalování protiepidemických opatření můžete od 17. 5. 2021 využít prostor naší zahrádky. Polední menu bude obnoveno až při rozvolnění kompletních opatření pro restaurace, kdy budete moci využít vnitřních prostor.

Pro letní sezónu jsem si pro vás připravili NOVINKU.

FRAPPÉ MOCCA LATTE A FRAPPÉ CARIBIEN CHOCOLATE

Frappe je ledový nápoj kávového tipu, je to ideální osvěžení v horkých letních dnech pro všechny, kdo milují kávu nebo čokoládu, ale nechtějí horký nápoj, který je neosvěží. Frappe budeme připravovat z velmi kvalitní směsi, která je vyráběna technologií liofilizací neboli zamražováním, tím si káva původem z mexika ponechá její nejlepší vlastnosti a chuť. Novinku budeme podávat ve vysokých sklenicích se šlehačkou, na kterou si zákazník může dát dle chuti karamelový nebo lískooříškový sirupy, skořici nebo kousky čokolády.

I nadále si u nás budete moci vychutnat vynikající Carte D’Or zmrzlinu Algida, která je tlačena do kornoutku přímo z mrazáku.  Vybrat si můžete z vanilkové, jahodové, čokoládové a karamelové varianty.

Samozřejmostí jsou čepovaná piva Pilsner Urquell, Kozel 11 a Gambrinus 10. Jestliže nebudete mít čas usadit se u nás na zahrádce, rádi vám pivo načepujeme do pivních lahví o objemu 1,5l nebo 2l. Pochutiny k pivu nesmějí chybět v žádném pořádném lokálu, u nás si k němu můžete vychutnat pikantní petrovický utopenec nebo nakládaný hermelín s feferonkou, podávané s chlebem.

Italská pizza Giovanni je pro vás k dispozici kdykoliv, tato pizza je specifická svým tenkým těstem, bohatou oblohou a malým okrajem. V nabídce je více než deset druhů, jistě si vyberete vaši oblíbenou.

Těšíme se na vaši návštěvu. Rodinný tým lokálu Na Křižovatce.