Stále nabízíme polední nabídku a pizzu přes výdejové okénko


Vážení zákazníci,

jelikož rozhodnutí vlády ze 14. 3. 2020 zakazuje přítomnost osob ve stravovacích službách a toto rozhodnutí bylo nyní prodlouženo, rozhodli jsme se pro vás obnovit nabídku poledních jídel a pizzy.

Polední nabídku je možné objednat po telefonu, minimálně jeden den předem v případě rozvozu po Kožlanech od 30. 3. 2020. Popřípadě se zastavit u výdejového okénka na terase naší restaurace od 11.00 – 14.00. Jídlo balíme do boxů. Box na jídlo i rozvoz po Kožlanech jsou zdarma.

Pizzu vám rádi připravíme po telefonické domluvě v čase od 11.00 – 14.00 a večerních 17.00 – 19.00 od 25. 3. 2020. Pizzu je možné si vyzvednout též u výdejového okénka. Popřípadě požádat o rozvoz zdarma po Kožlanech.

Z našich i vašich bezpečnostních důvodů prosíme všechny, kteří si přijdou vyzvednout jídlo k výdajovému okénku nebo k rozvozu o použití ochranných pomůcek jako jsou respirátory, roušky, šátky nebo šály. Děkujeme, já chráním tebe, ty zase mě.

Pro co nejrychlejší a nejbezpečnější odbavení vás žádáme, abyste co nejvíce využili možnost platby bezkontaktní platební kartou. Hotovost samozřejmě přijímáme též.

Děkujeme za podporu v těchto těžkých časech a přejeme vám všem dobrou chuť.